Sony Xperia XZ | Sony Xperia XZs Hoesje Gouden Bloemen

Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Sony Xperia XZ | Sony Xperia XZs? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Gouden Bloemen design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Hoesje en heeft twee vakjes voor pasjes en een groter vakje voor briefgeld. Alle zijdes van het hoesje worden bedrukt, hoe uniek is dat? Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje aan de voorkant. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Goud , Zwart |
| Artikelnummer: | XZIR324 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8720091709225 |
Vergelijkbare producten
Sony Xperia XZ | Sony Xperia XZs Bookstyle Case Nederlandse Vlag
Sony Xperia XZ | Sony Xperia XZs Leuk Hoesje Valentine
Sony Xperia XZ | Sony Xperia XZs Bookstyle Case Belgische Vlag
Sony Xperia XZ | Sony Xperia XZs Leuk Hoesje Boho Beach

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.























