Stevig Telefoonhoesje voor Nokia X30 Wooden Cubes

Onze houten hoesjes, niet letterlijk natuurlijk, maar onze design hoesjes met een bedrukking van houtprint zijn erg populair. Daarom werd het tijd voor een uitbreiding van onze collectie houten hoesjes. Hoe tof is dit wooden cubes design? Gegarandeerd dat jij met een uniek hoesje rond loopt! Dit design wordt geprint op een Stevig Telefoonhoesje speciaal op maat gemaakt voor de Nokia X30. Ook fijn zijn de extra dikke hoeken en randen, waardoor je smartphone goed beschermd is bij een val. Alleen de achterkant van je telefoon wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bestel vandaag nog dit telefoonhoesje met toffe wooden cubes design!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Nokia X30
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Extra dikke hoeken en randen
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin |
| Artikelnummer: | NX30TAS |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995346427 |
Vergelijkbare producten
Nokia X30 Telefoon Hoesje Army Light
Nokia X30 Telefoonhoesje met valbescherming Kompas

Nokia X30 Case Butterfly Roses
Nokia X30 Beschermhoes Donut Roze

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































