Tablet BackCover Apple iPad mini 6 (2021) Skull Hair


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Apple iPad mini 6 (2021)? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Skull Hair design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Tablet BackCover en is gemaakt van flexibel rubber. Het design wordt alleen aan de bovenkant van het hoesje bedrukt en de randen blijven transparant. Aan de zijkanten zijn uitsparingen gemaakt waardoor je met gemak alle knoppen en poorten kunt bedienen. Wij adviseren om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken voor een langere levensduur van je tablet. Ontwerp dan zelf een tablethoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Tablethoesjes |
| Kleur: | Zwart , Wit |
| Artikelnummer: | AIM21TB |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Geschikt voor apparaat: | Tablet |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 23 mm |
| Verpakkingslengte: | 330 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 245 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 81 g |
| EAN: | 8720632706652 |
Vergelijkbare producten
Tablet BackCover Apple iPad mini 6 (2021) Angel Skull Rood
Apple iPad mini 6 (2021) Siliconen Hoesje Bosje Bloemen
Apple iPad mini 6 (2021) Tablet Back Cover Avocado Singing
Tablethoes Apple iPad mini 6 (2021) Watercolor Light

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























