Tablethoes voor Lenovo Tab M10 Plus (3e generatie) Watercolor Mix


Hoe mooi is het effect van verschillende kleuren die samenkomen? Wij vinden het in ieder geval prachtig en kunnen niet stoppen met kijken naar dit hoesje! Jouw Lenovo Tab M10 Plus (3e generatie) valt zeker op met dit prachtige Watercolor Mix design. Dit design wordt geprint op een Tablethoes. Het ligt prettig in de hand en is licht van gewicht. Alleen de achterkant van je tablet wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bestel vandaag nog dit mooie Watercolor Mix design hoesje!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Lenovo Tab M10 Plus (3e generatie)
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Tablethoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, Siliconenrubber, TPU |
| Geschikt voor apparaat: | Tablet |
| Geschikt voor tabletmodel: | |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 23 mm |
| Verpakkingslengte: | 330 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 245 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 81 g |
| EAN: | 8720632735478 |
Vergelijkbare producten
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 10.6 inch Tablet Cover Leaves Blue
Lenovo Tab M10 Plus (3e generatie) Siliconen Hoesje Palm Leaves
Tablethoes Lenovo Tab M10 Plus (3e generatie) Watercolor Light
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 10.6 inch Tablet Flip Case New York Taxi

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























