Tablethoes voor Samsung Galaxy Tab A8 2021/2022 Watercolor Paars

Wauw! Hoe mooi is dit watercolor hoesje in het paars? Super mooi toch! Wij garanderen jou 100% dat jouw Samsung Galaxy Tab A8 2021/2022 opvalt! Dit design wordt geprint op een Tablethoes. Het ligt prettig in de hand en is licht van gewicht. Alleen de achterkant van je tablet wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bescherm jouw tablet vandaag nog met dit prachtige watercolor paars hoesje!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Samsung Galaxy Tab A8 2021/2022
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Tablethoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig , Paars |
| Artikelnummer: | SGTABA8X200 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Geschikt voor apparaat: | Tablet |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 23 mm |
| Verpakkingslengte: | 330 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 245 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 81 g |
| EAN: | 8720995714394 |
Vergelijkbare producten
Hoes Samsung Galaxy Tab A8 2021/2022 Tulips
Tablethoes Samsung Galaxy Tab A8 2021/2022 Watercolor Light
Samsung Galaxy Tab A8 2021/2022 Back Cover Stars
Samsung Galaxy Tab A8 2021/2022 Flip Case Zwarte Kat

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



























