Telefoon Hoesje Xiaomi 12 | 12X Barok Flower


Ben je liefhebber van bloemen met ogen in een barokke stijl? Dan kunnen we jou vast en zeker verblijden met een design hoesje Barok Flower. In de bloemen zijn namelijk een paar ogen verwerkt en dit gegeven maakt het zeer geslaagde Xiaomi 12 | 12X Telefoon Hoesje tot een ware eyecatcher. De hele mooie print met bloemen en ogen in de stijl barok zetten we op de stand case op het moment dat jij je bestelling plaatst. Hierdoor krijgt jouw telefoon een print met een bijzondere uitstraling. Het bedrukken van deze case doen we helemaal zelf. De bloemen met ogen in barok stijl zien er op dit mooie design hoesje oogverblindend uit. De stand case heeft een standaard en wordt aan de binnenzijde met een magneet afgesloten. Je bankpas of creditcard kun je kwijt in het vakje aan de binnenkant van het telefoonhoesje met bloemen en ogen in barok stijl.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Beige , Groen , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | XMI12X2022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632121257 |
Vergelijkbare producten
Xiaomi 12 | 12x Case Anti-shock Paarden
Xiaomi 12 | 12x Doorzichtige Silicone Hoesje Army Light
Xiaomi 12 | 12x Anti-Shock Hoesje Marble Blue Gold
Xiaomi 12 | 12x Anti-Shock Hoesje Marmer Zwart - Origineel Cadeau Vader

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































