Telefoon Hoesje Xiaomi Mi 11i | Poco F3 Barok Roze


Dit super mooie Xiaomi Mi 11i | Poco F3 Telefoon Hoesje met Barok Roze achtergrond is een geweldige en duurzame bescherming voor jouw smartphone. De roze kleuren en figuren worden met de grootst mogelijke zorg op het hoesje gezet en op alle zijden van de stand case bedrukt. Dit drukwerk doen we in ons eigen magazijn, zodat we de kwaliteit van het hoesje met roze barok achtergrond kunnen garanderen. Dit roze stand hoesje is op maat gemaakt en heeft een vakje voor een pasje of briefgeld. Daarnaast is de magneet aan de binnenzijde zeer handig. De case sluit hierdoor perfect af. De houder aan de binnenzijde is van tpu en zeer flexibel. Nergens anders tref je een stand hoesje met roze barok achtergrond aan dat zo goed past bij jouw smartphone.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Roze , Goud , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | PF3STW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632706614 |
Vergelijkbare producten
Poco F3 | Xiaomi Mi 11i Hoesje Blossom Red
Xiaomi Mi 11i | Poco F3 Hoesje maken Witte Kat
Bookcase Xiaomi Mi 11i | Poco F3 Boat
Poco F3 | Xiaomi Mi 11i Telefoonhoesje met Pasjes Kitten

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































