Telefoonhoesje met Naam Motorola Moto E13 4G Skull Eyes


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Motorola Moto E13 4G? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Skull Eyes design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Telefoonhoesje met Naam en heeft twee vakjes voor pasjes en een groter vakje voor briefgeld. Alle zijdes van het hoesje worden bedrukt, hoe uniek is dat? Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje aan de voorkant. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Wit |
| Artikelnummer: | MM13BCW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632139009 |
Vergelijkbare producten
Motorola Moto E13 4G Smart Cover Butterfly Roses
Motorola Moto E13 4G Hoesje maken Leopard
Anti-Shock Hoesje voor Motorola Moto E13 Marmer Groen
Motorola Moto E13 TPU bumper Geruit Rood

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































