Telefoonhoesje met Pasjes OPPO A15 Britse Korthaar


Telefoonhoesje OPPO A15 met magnetisch lipje Britse Korthaar
Met zijn intense blik ziet de Britse korthaar op dit hoesje er erg imponerend uit, het is een Telefoonhoesje met Pasjes waarmee je sowieso indruk gaat maken. Als je van katten houdt, is dit natuurlijk ook een erg leuk telefoonhoesje om te hebben, maar misschien zet jij liever jouw eigen kat op het hoesje. Gelukkig is dat ook een optie! Je kunt namelijk ook zelf een telefoonhoesje ontwerpen en je eigen foto insturen om erop te laten drukken. Zo draag je jouw eigen kat altijd een beetje bij je en kan hij bovendien jouw telefoon goed beschermen door middel van het hoesje. Wanneer jij jouw eigen kat erop zet, dan zou je de naam van jouw kat of een leuke quote er ook nog bij kunnen zetten. Dit is overigens ook mogelijk met het originele design van de Britse korthaar.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | PA15GWQ |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632138316 |
Vergelijkbare producten
Book Case OPPO A15 Hoesje Wit met Pashouder

OPPO A15 Book Case Zwart met Pasjeshouder
Hoesje maken OPPO A15 Watercolor Light
Hoesje maken OPPO A15 Painting Blue

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























