Telefoonhoesje met Pasjes voor Nokia X30 IJsvogel


Wist je dat een ijsvogel ook wel vaak ââblauwe flitsââ wordt genoemd? Vliegend en jagend halen ze snelheden tot 80 k/m uur, waardoor je ze bijna niet ziet zitten. Onze ijsvogel blijft gelukkig wel zitten tussen de bloemen. Dit ijsvogel design wordt geprint op een Telefoonhoesje met Pasjes speciaal op maat gemaakt voor de Nokia X30. In dit hoesje kun je drie pasjes kwijt, super handig toch? Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje, waardoor jouw telefoon altijd goed beschermd is. Bescherm je Nokia X30 vandaag nog dit prachtige ijsvogel hoesje!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Nokia X30
- Gemaakt van goede kwaliteit PU-Leer (kunstleer)
- Houder gemaakt van TPU
- Ruimte voor 3 pasjes
- Sluit met lipje
- Binnenkant grijs
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Wit |
| Artikelnummer: | NX30BHW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995736211 |
Vergelijkbare producten
Nokia X30 Bookcase Marmer Wit Zwart - Origineel Cadeau Man
Nokia X30 Stevig Telefoonhoesje Donker Hout
Telefoonhoesje met Pasjes voor Nokia X30 Jungle
Nokia X30 Anti-Shock Hoesje Marmer Zwart - Origineel Cadeau Vader

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































