Nokia X30 Telefoonhoesje met Pasjes Pauw


Nokia X30 Telefoonhoesje sluit met magnetische sluitclip Pauw
De pauw is een prachtig en trots dier, dus jij kan dit boekhoesje ook met trots dragen! Buiten dat dit Nokia X30 hoesje natuur uitstraalt, is het ook nog eens goed voor de natuur. Deze bookcase is aan alle zijdes bedrukt met duurzame inkt. Zo doe je ook nog iets goed voor de wereld wanneer je dit Telefoonhoesje met Pasjes aanschaft. Een andere handigheid is dat je jouw portemonnee thuis kunt laten wanneer je met dit telefoonhoesje op stap gaat. Je kunt namelijk drie pasjes en wat briefgeld kwijt in dit telefoonhoesje, meer heb je niet nodig! En je telefoon is beschermd aan alle zijdes met dit hoesje, zo blijft hij intact wanneer je hem per ongeluk een keer laat vallen, wat natuurlijk de bedoeling is van een telefoonhoesje.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Blauw |
| Artikelnummer: | NX30BHW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632741974 |
Vergelijkbare producten
Case Anti-shock voor Nokia X30 Jungle
Telefoonhoesje met Naam Nokia X30 Punk Geel
Nokia X30 Beschermhoes Watermelons


Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































