TPU Hoesje voor OnePlus Nord 2T Polygon Red


Houd jij van abstracte vormen? Dan is dit polygon red hoesje zeker iets voor jou! Door de verschillende kleuren en het verloop van donker naar licht val je gegarandeerd op met dit hoesje. Dit toffe design voor je OnePlus Nord 2T wordt geprint op een TPU Hoesje. Het ligt prettig in de hand en is licht van gewicht. Ook fijn zijn de extra dikke hoeken en randen, waardoor je OnePlus Nord 2T goed beschermd is bij een val. Alleen de achterkant van je telefoon wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bestel vandaag nog met dit telefoonhoesje met dit toffe polygon red design!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor OnePlus Nord 2T
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Extra dikke hoeken en randen
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Geel |
| Artikelnummer: | OPT25G22 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632709592 |
Vergelijkbare producten
Bookcase voor OnePlus Nord 2T Watercolor Paars
Hoesje maken voor OnePlus Nord 2T Watercolor Paars
TPU Hoesje voor OnePlus Nord 2T Paard
OnePlus Nord 2T Siliconen Case Koffiebonen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























