TPU Hoesje voor Samsung Galaxy S23 FE Paard


Toen we in 2014 begonnen met het bedrukken van telefoonhoesjes, was een van de eerste designs eentje met paarden erop. Nu zoveel jaar later is dit een van onze populairste hoesjes voor zowel jong als oud. Vandaar dat we nog een design toevoegen aan onze collectie met een paard erop, hopelijk wordt dit design net zo geliefd! Het design wordt geprint op een TPU Hoesje speciaal op maat gemaakt voor de Samsung Galaxy S23 FE. Ook fijn zijn de extra dikke hoeken en randen, waardoor je smartphone goed beschermd is bij een val. Alleen de achterkant van je telefoon wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bestel vandaag nog dit leuke telefoonhoesje met paard design!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Samsung Galaxy S23 FE
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Extra dikke hoeken en randen
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Beige , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | S23FETH |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995340852 |
Vergelijkbare producten
Telefoonhoesje met Pasjes Samsung Galaxy S23 FE Britse Korthaar
Hoesje Samsung Galaxy S23 FE Tulips
Samsung Galaxy S23 FE Case Anti-shock Paarden
Samsung Galaxy S23 FE TPU Case Bosje Bloemen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































