TPU Siliconen Hoesje voor iPhone 12 Mini Marmer Groen


Wist je dat het design marmer zwart het meest verkochte hoesje is? Om onze collectie stenen uit te breiden hebben we het design marmer groen toegevoegd om jouw iPhone 12 Mini nog meer op te laten vallen. Dit marmer groene design wordt geprint op een TPU Siliconen Hoesje. Het ligt prettig in de hand en is licht van gewicht. Alleen de achterkant van je telefoon wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bescherm jouw smartphone vandaag nog met dit toffe marmer design hoesje!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor iPhone 12 Mini
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Wit |
| Artikelnummer: | I12M7TC |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632493583 |
Vergelijkbare producten
Hoesje maken iPhone 12 Mini Watercolor Flowers
iPhone 12 Mini Telefoonhoesje met Naam Floss
iPhone 12 Mini Grip Case Polygon Color
iPhone 12 Mini Book Wallet Case Donker Hout

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































