TPU Siliconen Hoesje voor Xiaomi Redmi 10C Marmer Groen
Wist je dat het design marmer zwart het meest verkochte hoesje is? Om onze collectie stenen uit te breiden hebben we het design marmer groen toegevoegd om jouw Xiaomi Redmi 10C nog meer op te laten vallen. Dit marmer groene design wordt geprint op een TPU Siliconen Hoesje. Het ligt prettig in de hand en is licht van gewicht. Alleen de achterkant van je telefoon wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bescherm jouw smartphone vandaag nog met dit toffe marmer design hoesje!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Xiaomi Redmi 10C
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Wit |
| Artikelnummer: | XR10CT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995343655 |
Vergelijkbare producten
TPU Back Cover Hoesje Maken voor de Xiaomi Redmi 10C
Book Case Hoesje Maken voor de Xiaomi Redmi 10C
TPU Back Cover Hoesje voor de Xiaomi Redmi 10C Transparant
Book Case Telefoonhoesje voor de Xiaomi Redmi 10C Wit met Pasjeshouder

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























