Wallet Case Nokia 3.4 Barok Pink


Dit sierlijke design hoesje in een Barok Pink is de ultieme beloning voor jezelf en voor je telefoon. Met zeer veel overtuiging hebben we hier een hele strakke rode achtergrond aan toegevoegd. Gevolg is dat jij een hele goede indruk achterlaat met jouw telefoon en dit strakke design hoesje. De kleuren komen op een heerlijke manier samen in het Nokia 3.4 Wallet Case. Over smaak valt natuurlijk niet te twisten. Daarom hebben we nog een heleboel andere sierlijke design hoesjes ontworpen, in allerlei andere vormen en kleuren. Kies het hoesje dat het best bij jou past. Dit design staat op een zeer handig boekhoesje. Een boekhoesje heeft de magnetische sluiting aan de buitenkant zitten, in de vorm van een lipje. Dit lipje bedrukken wij tevens ook, net als alle zijden van de case. Jouw telefoon is zeer goed beschermd, onder andere door de houder van TPU. De case heeft handige vakjes aan de binnenzijde.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Roze , Goud , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NO342020 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215986150 |
Vergelijkbare producten
Bookcase Nokia 3.4 Hoesje Wit met Pasjeshouder
Hoesje maken Nokia 3.4 Pink Purple Paint
Nokia 3.4 Hoesje met Magneet Geruit Rood

Nokia 3.4 Hoesje Beige Flowers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































