Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Naam Avocado Singing


Avocadoâs zijn niet alleen heel erg goed voor je, ze zijn ook super leuk op je telefoonhoesje. Dit unieke design vol schattige avocadoâs zal jou en iedereen om je heen meteen opvrolijken. Nog een voordeel van dit design: deze avocadoâs bederven nooit! Dit leuke Avocado Singing-ontwerp staat op een Telefoonhoesje met Naam voor de Nokia 3.4. Met deze vrolijke groene vruchten op je hoesje val jij zeker op. TPU is flexibel en onbreekbaar. Zo is je telefoon aan de achterkant en de randen heel goed beschermd. De case is aan de bovenkant bedrukt, de randen blijven transparant. Het TPU-hoesje is perfect te combineren met een screenprotector, zo zijn je telefoon en je beeldscherm perfect beschermd.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Wit |
| Artikelnummer: | N34TCA |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215174021 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Smart Cover Butterfly Roses
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Paarden
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Uil
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Leopard

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































