Nokia 3.4 Smart Cover Banana Tree


Heb jij al zin om op vakantie te gaan? Dat krijg je hoe dan ook als je ÊÊn blik werpt op dit vrolijke hoesje voor je Nokia 3.4 met Banana Tree design. Het fleurige tafereel van bananenbomen, bananenbladeren en bananen doet je gedachten afdwalen naar paradijselijke bountystranden met azuurblauwe zee en helderwitte zandpartijen. Kortom: dit hoesje is goed voor je humeur. Naast het luchtige design zijn daar nog meer redenen voor, want dankzij de stevige materialen weet je zeker dat dit Smart Cover je telefoon altijd optimaal beschermt. De solide hoes van PU-leer beschikt ook over een 1 pashouder en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU. Alle zijden worden bedrukt. Met dit hoesje breng je jezelf in zomerse sferen en gun je jezelf een krasvrije telefoon.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Geel , Groen , Wit |
| Artikelnummer: | N34HPP |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215404302 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Hoesje Maken met Foto
Nokia 3.4 Telefoonhoesje Ontwerpen met Foto
Book Case Nokia 3.4 Hoesje Zwart met Pasjeshouder
Nokia 3.4 TPU Back Case Siliconen Transparant

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































