Nokia 3.4 TPU Case Banana Tree


Heb jij al zin om op vakantie te gaan? Dat krijg je hoe dan ook als je ÊÊn blik werpt op dit vrolijke hoesje voor je Nokia 3.4 met Banana Tree design. Het fleurige tafereel van bananenbomen, bananenbladeren en bananen doet je gedachten afdwalen naar paradijselijke bountystranden met azuurblauwe zee en helderwitte zandpartijen. Kortom: dit hoesje is goed voor je humeur. Naast het luchtige design zijn daar nog meer redenen voor, want dankzij de stevige materialen weet je zeker dat dit TPU Case je telefoon altijd optimaal beschermt Dit hoesje wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant. Met dit hoesje breng je jezelf in zomerse sferen en gun je jezelf een krasvrije telefoon.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Geel , Groen , Wit |
| Artikelnummer: | N34TCA |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215858914 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Siliconen Case IJsjes
Nokia 3.4 Stand Case Polygon Dark
Nokia 3.4 Hippe Standcase Popart Princess
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Papegaai

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































