Nokia 3.4 Magnet Case Avocado Singing


Avocadoâs zijn niet alleen heel erg goed voor je, ze zijn ook super leuk op je telefoonhoesje. Dit unieke design vol schattige avocadoâs zal jou en iedereen om je heen meteen opvrolijken. Nog een voordeel van dit design: deze avocadoâs bederven nooit! Dit leuke Avocado Singing-ontwerp staat op een Magnet Case voor de Nokia 3.4. Dit populaire smartphonehoesje heeft ÊÊn vakje en is aan alle zijden bedrukt. Met de standcase zet je je telefoon gemakkelijk neer, zodat je je handen vrij hebt als je bijvoorbeeld filmpjes bekijkt. De binnenkant van de standcase is van grijs PU-leer. Dat is ideaal, omdat je daardoor niet snel vlekken ziet op je hoesje.Â
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Wit |
| Artikelnummer: | N34HPP |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215856736 |
Vergelijkbare producten

Silicone Back Case Nokia 3.4 Angel Skull Rood
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Roofdieren

Nokia 3.4 Flip Cover Schaatsers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































