Xiaomi 12 | 12X Book Wallet Case Steigerhout


Je kunt steigerhout vergelijken met een oude spijkerbroek. Het heeft geleefd, het heeft karakter en naarmate het ouder wordt, wordt het alleen maar mooier. Niet gek dus dat we ervoor hebben gekozen om dit design hoesje met print van Steigerhout aan te bieden, tegen een zeer kleine prijs. Voor een leuke en onderscheidende Xiaomi 12 | 12X Book Wallet Case met steigerhout ben je bij ons aan het juiste adres. Het is een van de vele hoesjes met structuren van hout die we aanbieden. Deze populaire standcase heeft ruimte voor een pasje of briefgeld aan de binnenzijde en wordt magnetisch afgesloten. De houder aan de binnenkant is van TPU en de case wordt aan alle zijden bedrukt met steigerhout. Je kunt ook zelf een stand case maken met daarop jouw favoriete houtsoort.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Geel , Bruin |
| Artikelnummer: | XMI12X2022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632129727 |
Vergelijkbare producten
Xiaomi 12 | 12x Stevig Telefoonhoesje Donker Hout
Xiaomi 12 | 12x Case Anti-shock Slangenprint
Xiaomi 12 | 12x Stevig Bumper Hoesje Grijs Baby Olifant
Xiaomi 12 | 12x Beschermhoes Nut Jar

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


































