Xiaomi 13 Pro Hoesje Lovely Flowers


Xiaomi 13 Pro Hoesje met magnetische sluiting Lovely Flowers
Als je op zoek bent naar een design Hoesje wat niet te opvallend is, maar wel elegant, zoek dan niet verder. De combinatie van witte en roze bloemen oogt heel rustig, maar is ook erg mooi. Pastelkleuren doen het altijd goed om elegantie te creÃĢren. Bovendien wordt het Xiaomi 13 Pro hoesje aan alle kanten bedrukt met deze roze en witte bloemen. Het is een boekhoesje wat inhoudt dat de bloemen ook op de voorkant en op het sluitlipje staan. Bovendien beschermt een boekhoesje jouw Xiaomi 13 Pro aan alle zijden. Tijdens het appen of bellen is jouw telefoon altijd veilig. Mocht hij per ongeluk uit jouw handen glippen, dan is hij zeker goed beschermd.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Rose |
| Artikelnummer: | X13PBCW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995802183 |
Vergelijkbare producten
Xiaomi 13 Pro Stevig Bumper Hoesje Gorilla
Xiaomi 13 Pro Stevig Bumper Hoesje Cheeky Cow
Xiaomi 13 Pro Case Anti-shock Koeienvlekken
Xiaomi 13 Pro Case Anti-shock Bird Flowers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























