Xiaomi Poco X4 Pro 5G Bumper Hoesje Donker Hout

Raak je enthousiast van hout in de constructie van huizen, meubelen, vloeren, kozijnen, dakconstructies en voor de afwerking? Dan voel jij je uitstekend op je gemak met dit design hoesje met print van Donker Hout. Deze print staat op een TPU case, die jouw telefoon vooral aan de achterkant en zijkanten zeer goed beschermt. Een Xiaomi Poco X4 Pro 5G Bumper Hoesje is zeer flexibel. Maar daar blijft het niet bij. Dit flexibele hoesje met houten print past altijd in je broekzak. Een belangrijke hoofdeigenschap van hout is duurzaamheid (bijvoorbeeld tegen weersinvloeden en schimmels). Dit design hoesje, waarvan de randen transparant zijn gebleven, is tevens zeer duurzaam.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin |
| Artikelnummer: | PX4P5GTC |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632708779 |
Vergelijkbare producten
Mobiel BookCase Poco X4 Pro 5G Punk Geel
Xiaomi Poco X4 Pro 5G Bumper Hoesje Wood Concrete
Xiaomi Poco X4 Pro 5G TPU Siliconen Hoesje Flower Tiles
Silicone Back Case Xiaomi Poco X4 Pro 5G Skull Red

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























