Xiaomi Redmi 9T | Poco M3 Hoesje Purple Flower

Liefhebbers van bloemen en barok opgelet. Wij presenteren speciaal voor jou dit design hoesje met paarse bloemen in de stijl barok. Hou je van deze zeer geslaagde combinatie, dan kies je voor een schitterend Xiaomi Redmi 9T | Poco M3 Hoesje met Purple Flower. De hele mooie print met paarse bloemen zetten we op een boekhoesje op het moment dat jij je bestelling plaatst. Hierdoor krijgt jouw telefoon een print van zeer hoge kwaliteit. Ook omdat we het bedrukken van deze case, op alle zijden, geheel zelf doen. Jouw favoriete bloemen zie je in barok stijl terug op dit mooie design hoesje. Je ziet zelfs een heel mooi deel van de paarse bloemen op het lipje staan, dat de case aan de buitenkant afsluit. Je bankpas of creditcard kun je kwijt in een van de vakjes aan de binnenkant van het telefoonhoesje met paarse bloemen in barok stijl.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Paars , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | PMV5GA |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632719454 |
Vergelijkbare producten
Xiaomi Redmi 9T | Poco M3 Hoesje Cracks Blue
Xiaomi Redmi 9T | Poco M3 Telefoonhoesje met Pasjes Sleeping Cats
Xiaomi Poco M3 | Redmi 9T Smart Cover Dogwood Flowers
Xiaomi Redmi 9T | Poco M3 Book Style Case White Wood

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































