Xiaomi Redmi Note 10/10T 5G | Poco M3 Pro Hoesje Dogwood Flowers

Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Xiaomi Redmi Note 10/10T 5G | Poco M3 Pro? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Dogwood Flowers design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Hoesje en heeft twee vakjes voor pasjes en een groter vakje voor briefgeld. Alle zijdes van het hoesje worden bedrukt, hoe uniek is dat? Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje aan de voorkant. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Groen |
| Artikelnummer: | PM3PBCW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8721463003347 |
Vergelijkbare producten

Xiaomi Redmi Note 10/10T 5G | Poco M3 Pro TPU Siliconen Hoesje Marmer Zwart - Origineel Cadeau Vader
Xiaomi Redmi Note 10/10T 5G | Poco M3 Pro Hippe Standcase Punk Rock
Xiaomi Redmi Note 10/10T 5G | Poco M3 Pro Stand Case Funky Triangle
Xiaomi Redmi Note 10/10T 5G | Poco M3 Pro Standcase Marmer Zwart - Origineel Cadeau Vader

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































