Xiaomi Redmi Note 10S | 10 4G | Poco M5s Telefoon Hoesje Batik Rood


Batikken is een super oude kunstvorm. Met deze methode wordt een geweven stof met verf gedecoreerd. Er zijn stoffen gevonden in het Midden-Oosten en AziÃĢ van meer dan tweeduizend jaar oud. Wie had kunnen bedenken dat we zoân mooie batik-print duizenden jaren later zelfs op telefoonhoesjes zouden terugvinden? Dit Telefoon Hoesje in voor je Xiaomi Redmi Note 10S | 10 4G | Poco M5s heeft een mooie rode kleur en een prachtig symmetrisch patroon. Dankzij de pasjeshouder in het boekhoesje, heb je altijd je belangrijkste bezittingen bij je. Super handig en ook nog eens erg mooi. En bovenal is je telefoon meteen goed beschermd tegen krassen en beschadigingen. Dit Batik red-hoesje heeft een lipje aan de buitenkant en een houder gemaakt van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood |
| Artikelnummer: | RT5631G |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632717320 |
Vergelijkbare producten
Xiaomi Redmi Note 10S | 10 4G | Poco M5s Telefoon Hoesje Aztec
Xiaomi Redmi Note 10S | 10 4G | Poco M5s Telefoonhoesje met Pasjes Zebra
Xiaomi Redmi Note 10S | 10 4G | Poco M5s Hoesje Flowers
Xiaomi Redmi Note 10S | 10 4G | Poco M5s Hoesje Beige Flowers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































