Apple iPhone 11 Hippe Standcase Casino

Liefhebbers van roulette, black jack en pokeren opgelet. Wij presenteren speciaal voor jou dit design hoesje met een casinoachtige uitstraling. Hou je wel van een gokje maar wil je op zeker spelen als het gaat om de bescherming van jouw smartphone, dan kies je voor dit schitterende design hoesje met casino print. De hele mooie print hebben we op een Apple iPhone 11 Hippe Standcase gezet. Hierdoor is jouw telefoon aan alle zijden beschermd, onder alle omstandigheden. De print komt op alle randen van het hoesje te staan. Al jouw favoriete casino spellen zie je terug op dit mooie design hoesje, dat aan de binnenzijde door een magneet wordt dichtgehouden. Als je een casino binnenstapt kun je ook maar beter je bankpas of creditcard bij de hand hebben. Die kun je kwijt in het vakje aan de binnenkant van het telefoonhoesje. Ook is er een speciale standaard.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | AI11CO |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091986046 |
Vergelijkbare producten
Apple iPhone 11 Hoesje maken Zwarte Kat
Apple iPhone 11 Bookcase Swirl Pink
Apple iPhone 11 Stand Case Polygon Dark
Apple iPhone 11 TPU Hoesje Leeuw

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
























