Apple iPhone 11 Wallet Case met Pasjes Casino

Liefhebbers van roulette, black jack en pokeren opgelet. Wij presenteren speciaal voor jou dit design hoesje met een casinoachtige uitstraling. Hou je wel van een gokje maar wil je op zeker spelen als het gaat om de bescherming van jouw smartphone, dan kies je voor dit schitterende design hoesje met casino print. De hele mooie print hebben we op een boekhoesje gezet. Hierdoor is jouw telefoon maximaal beschermd, onder alle omstandigheden. De print bedrukken we op alle zijden van het hoesje. Al jouw favoriete casino spellen zie je terug op dit mooie design hoesje. Je ziet zelfs een heel mooi deel van de print op het lipje staan, dat het Apple iPhone 11 Wallet Case met Pasjes aan de buitenkant afsluit. Als je een casino binnenstapt kun je ook maar beter je bankpas of creditcard bij de hand hebben. Die kun je kwijt in een van de vakjes aan de binnenkant van het telefoonhoesje.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | A11L2B |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091160163 |
Vergelijkbare producten
Apple iPhone 11 Book Style Case Donker Hout
Apple iPhone 11 Stand Case Polygon Color

Apple iPhone 11 Book Case Stars
Apple iPhone 11 Hoesje met Magneet Funky Retro

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






















