Back Cover voor Nokia X30 Watercolor Paars

Wauw! Hoe mooi is dit watercolor hoesje in het paars? Super mooi toch! Wij garanderen jou 100% dat jouw Nokia X30 opvalt! Dit design wordt geprint op een Back Cover. Het ligt prettig in de hand en is licht van gewicht. Ook fijn zijn de extra dikke hoeken en randen, waardoor je Nokia X30 goed beschermd is bij een val. Alleen de achterkant van je telefoon wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bestel vandaag nog dit telefoonhoesje met prachtige watercolor paars design!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Nokia X30
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Extra dikke hoeken en randen
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig , Paars |
| Artikelnummer: | NX30TAS |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995027906 |
Vergelijkbare producten

Stevig Telefoonhoesje voor Nokia X30 Wooden Cubes



Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























