Hoesje voor Nokia X30 Watercolor Paars


Wauw! Hoe mooi is dit watercolor hoesje in het paars? Super mooi toch! Wij garanderen jou 100% dat jouw Nokia X30 opvalt! Dit design wordt geprint op een Hoesje waarin je drie pasjes kwijt kunt. Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje, waardoor jouw telefoon altijd goed beschermd is. Bescherm je Nokia X30 vandaag nog met dit prachtige watercolor paars hoesje!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Nokia X30
- Gemaakt van goede kwaliteit PU-Leer (kunstleer)
- Houder gemaakt van TPU
- Ruimte voor 3 pasjes
- Sluit met lipje
- Binnenkant grijs
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig , Paars |
| Artikelnummer: | NX30BHW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995685328 |
Vergelijkbare producten
Nokia X30 Stevig Bumper Hoesje Avocado Singing

Nokia X30 Telefoon Hoesje Geruit
Nokia X30 Telefoonhoesje met Pasjes Pauw
Back Cover Nokia X30 Pink Purple Paint

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































