Book Case voor Nokia X30 Regenboog


Een regenboog bestaat eigenlijk uit meer dan zeven kleuren, wist je dat? De zichtbare kleuren vloeien geleidelijk in elkaar over, waardoor er eigenlijk meer dan zeven kleuren zijn. Dat wij maar zeven ââstrokenââ licht zien, is dus eigenlijk gezichtsbedrog. Toch noemen wij dit hoesje regenboog, omdat wij er blij van worden! Dit design wordt geprint op een Book Case speciaal op maat gemaakt voor de Nokia X30. In dit hoesje kun je drie pasjes kwijt, super handig toch? Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje, waardoor jouw telefoon altijd goed beschermd is. Bescherm je Nokia X30 vandaag nog dit toffe regenboog hoesje!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Nokia X30
- Gemaakt van goede kwaliteit PU-Leer (kunstleer)
- Houder gemaakt van TPU
- Ruimte voor 3 pasjes
- Sluit met lipje
- Binnenkant grijs
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Oranje , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NX30BHW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995104621 |
Vergelijkbare producten
Telefoonhoesje met Pasjes voor Nokia X30 Paard

Case Anti-shock voor Nokia X30 Konijntjes
Telefoonhoesje met Pasjes voor Nokia X30 Konijntjes

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































