Case voor Nokia X30 Bloemen

Wij (vrouwen) krijgen geen genoeg van chocolade, schoenen en bloemen. Daarom mag dit prachtige bloemen hoesje zeker niet ontbreken in onze collectie design hoesjes. Wij krijgen hier romantische vibes van, jij ook? Dit design wordt geprint op een Case speciaal op maat gemaakt voor de Nokia X30. Ook fijn zijn de extra dikke hoeken en randen, waardoor je smartphone goed beschermd is bij een val. Alleen de achterkant van je telefoon wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bestel vandaag nog dit telefoonhoesje met romantische bloemen!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Nokia X30
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Extra dikke hoeken en randen
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NX30TAS |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995351018 |
Vergelijkbare producten
Shockproof Case voor Nokia X30 Polygon Red

Nokia X30 Telefoon Hoesje Aztec
Case Anti-shock voor Nokia X30 Paard
Doorzichtige Silicone Hoesje voor Nokia X30 Voetbal

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























