Hoesje Nokia 2 Boat


Hoesje Nokia 2 met ruimte voor drie pasjes Boat
Het design op dit artistieke hoesje met de verschillende tinten van paars, blauw en groen zou je zo zelf op de muur kunnen hangen. Het design laat een boot zien maar dan is hij wat abstracter geverfd met door elkaar lopende kleuren. Als jij houdt van kunst dan is dit artistieke hoesje wat voor jou. Wat het ontwerp extra mooi maakt is dat de gehele bookcase is bedrukt inclusief het magnetische lipje wat als sluiting wordt gebruikt. Het andere voordeel van een bookcase is dat jouw telefoon aan alle kanten is beschermd, ook als je hem op zijn scherm laat vallen is er niks aan de hand en wordt jouw telefoon goed beschermd door het kunstleer wat eromheen zit. Het magnetische lipje zorgt er dan weer voor dat het Nokia 2 Hoesje op zijn plek blijft zitten en dat jouw telefoon aan alle kanten beschermd blijft.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NO2WI |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8720091460317 |
Vergelijkbare producten




Nokia 2 Silicone-hoesje Gun Don't Touch My Phone



Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





















