Hoesje Nokia 3.4 Watercolor Light


Hoesje Nokia 3.4 met pasjeshouder Watercolor Light
Een watercolor Nokia 3.4 Hoesje is altijd een uniek hoesje. Wanneer je een dergelijk kunstwerk maakt, komt er altijd net wat anders uit als resultaat, wat dit tot een uniek hoesje maakt. Tegelijkertijd maken de pastelkleuren het een kleurrijk hoesje met een rustige uitstraling. Als je graag een mooi uniek hoesje wilt, maar het niet tÊ opvallend hoeft te zijn dan is dit hoesje wat voor jou. Ook is het mogelijk om jouw hoesje verder te personaliseren. Zo kun je ervoor kiezen om er een quote, je naam of zelfs jouw eigen fotoâs op te printen. Het is allemaal mogelijk met onze Phone Case Designer tool. Maak vandaag nog jouw persoonlijke en unieke bookcase!
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Roze , Blauw |
| Artikelnummer: | NO342020 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215499025 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Hoesje Wit met Standaardfunctie
Bookcase Nokia 3.4 Hoesje Wit met Pasjeshouder
Hoesje maken Nokia 3.4 Pink Purple Paint
Nokia 3.4 Hoesje met Magneet Geruit Rood

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































