Hoesje voor Samsung Galaxy A36 Watercolor Paars


Wauw! Hoe mooi is dit watercolor hoesje in het paars? Super mooi toch! Wij garanderen jou 100% dat jouw Samsung Galaxy A36 opvalt! Dit design wordt geprint op een Hoesje waarin je drie pasjes kwijt kunt. Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje, waardoor jouw telefoon altijd goed beschermd is. Bescherm je Samsung Galaxy A36 vandaag nog met dit prachtige watercolor paars hoesje!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Samsung Galaxy A36
- Gemaakt van goede kwaliteit PU-Leer (kunstleer)
- Houder gemaakt van TPU
- Ruimte voor 3 pasjes
- Sluit met lipje
- Binnenkant grijs
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig , Paars |
| Artikelnummer: | A35212025 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995586120 |
Vergelijkbare producten
Hoesje voor Samsung Galaxy A36 Vintage Bird Flowers
Samsung Galaxy A56 | A36 Bookcase Cirkels en Vlinders
Samsung Galaxy A56 | A36 Hoesje maken Leopard
Hoesje maken voor Samsung Galaxy A56 | A36 Vintage Pauwen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























