iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Telefoon Hoesje Batik Oranje


Batikken is een super oude kunstvorm. Met deze methode wordt een geweven stof met verf gedecoreerd. Er zijn stoffen gevonden in het Midden-Oosten en Azië van meer dan tweeduizend jaar oud. Wie had kunnen bedenken dat we zo’n mooie batik-print duizenden jaren later zelfs op telefoonhoesjes zouden terugvinden? Dit Telefoon Hoesje in voor je iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) heeft een mooie oranje kleur en een prachtig symmetrisch patroon. Vanwege de felle kleurtjes is dit hoesje onwijs vrolijk. Dankzij de pasjeshouder in het boekhoesje, heb je altijd je belangrijkste bezittingen bij je. Super handig en ook nog eens erg mooi. En bovenal is je telefoon meteen goed beschermd tegen krassen en beschadigingen. Dit batik orange-hoesje heeft een lipje aan de buitenkant en een houder gemaakt van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Oranje |
| Artikelnummer: | APIP7 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091495388 |
Vergelijkbare producten
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Hoesje Beige Flowers
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Hoesje met Magneet Batik Brown
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Book Style Case Tree Trunk
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Hoesje maken Tijger

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






































