iPhone SE 2022 | SE 2020 | 8 | 7 TPU bumper Batik Oranje


Batikken is een super oude kunstvorm. Met deze methode wordt een geweven stof met verf gedecoreerd. Er zijn stoffen gevonden in het Midden-Oosten en AziÃĢ van meer dan tweeduizend jaar oud. Wie had kunnen bedenken dat we zoân mooie batik-print duizenden jaren later zelfs op telefoonhoesjes zouden terugvinden? Dit TPU bumper in voor je iPhone SE 2022 | SE 2020 | 8 | 7 heeft een mooie oranje kleur en een prachtig symmetrisch patroon. Vanwege de felle kleurtjes is dit hoesje onwijs vrolijk. Naast het feit dat dit hoesje gewoon erg mooi is, is je telefoon er natuurlijk ook goed mee beschermd. TPU is een zeer sterk maar toch licht en flexibel materiaal en is daarom ideaal voor om je smartphone.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Oranje |
| Artikelnummer: | AI253D |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Waterbestendig: | Ja |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 12 g |
| EAN: | 8720091287785 |
Vergelijkbare producten
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Stand Case Polygon Color
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Hoesje met Magneet Geruit
iPhone SE 2022 | SE 2020 | 8 | 7 TPU bumper Blokken
iPhone SE 2022 | SE 2020 | 8 | 7 TPU bumper Army Dark

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






































