Nokia 3.4 Book Case Polygon Dark


Nokia 3.4 Book Case met ruimte voor 3 pasjes Polygon Dark
Als je dol bent op abstracte kunst dan moet dit design hoesje jou wel aanspreken. De polygonen in verschillende warme kleuren, die perfect op elkaar aansluiten, creÃĢren een perfect abstract en trendy schilderij. Maar in tegenstelling tot een perfect abstract schilderij, betaal je voor dit Nokia 3.4 design hoesje bijna niets. Voor deze lage prijs heb je een trendy design Book Case met een optimale bescherming tegen vallen en stoten. Het TPU en kunstleer zijn stevige materialen die jouw Nokia 3.4 zullen beschermen. Bovendien is dit design hoesje een bookcase, waardoor hij dus alle kanten van de Nokia 3.4 bescherming biedt. Ook als je je telefoon op het scherm zou laten vallen, biedt de magnetische sluiting optimale bescherming.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NO342020 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215962819 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Wallet Case met Pasjes Sports
Nokia 3.4 Hoesje met Magneet Army Light
Nokia 3.4 Smart Cover Lovely Flowers
Nokia 3.4 Hoesje met Magneet Zigzag Multi Color

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































