Nokia 3.4 Book Cover Schaatsers


Deze mooie Nokia 3.4 Book Cover met schaatsers is een typisch Hollands product. Schaatsen is een van de oudste Nederlandse volkssporten en wordt van jongs af aan geleerd. Hoewel schaatsen ook in andere landen van het noordelijk halfrond in trek is, met name in ScandinaviÃĢ (Zweden, Finland, Noorwegen), blinken Nederlanders er pas echt in uit. Mocht jij met dit hoesje met schaatsers in het buitenland aankomen zetten, dan is het meteen duidelijk waar je vandaan komt. Deze stand case is perfect op maat gemaakt en heeft een vakje voor een pasje of briefgeld. Daarnaast is de magneet aan de binnenkant zeer handig. Alle zijden van de case worden bedrukt met schaatsers en de houder aan de binnenzijde is van tpu. Dit is erg flexibel materiaal. De case heeft ook een standaard.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Wit |
| Artikelnummer: | N34HPP |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215316919 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Naam Avocado Singing
Nokia 3.4 Smart Cover Butterfly Roses
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Paarden
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Uil

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































