Nokia 3.4 Flip Cover Schaatsers


Dit mooie Nokia 3.4 Flip Cover met schaatsers is een typisch Hollands product. Schaatsen is een van de oudste Nederlandse volkssporten en wordt van jongs af aan geleerd. Hoewel schaatsen ook in andere landen van het noordelijk halfrond in trek is, met name in ScandinaviÃĢ (Zweden, Finland, Noorwegen), blinken Nederlanders er pas echt in uit. Mocht jij met dit hoesje met schaatsers in het buitenland aankomen zetten, dan is het meteen duidelijk waar je vandaan komt. Deze bookstyle case is perfect op maat gemaakt en heeft verschillende vakjes voor pasjes en briefgeld. Daarnaast is het magnetisch lipje aan de buitenkant zeer handig. Alle zijden van de case worden bedrukt met schaatsers en de houder aan de binnenzijde is van tpu. Dit is erg flexibel.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Wit |
| Artikelnummer: | NO342020 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215952896 |
Vergelijkbare producten

Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Hondjes
Nokia 3.4 Bookcase Marmer Wit Zwart - Origineel Cadeau Man

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































