Nokia 9 PureView Hoesje maken Pauw met Bloemen


Op deze Nokia 9 PureView Hoesje maken kun jij zo trots als een pauw zijn. Met dit geweldige design hoesje met een Pauw met Bloemen erop kun jij je smartphone voor zeer lange tijd beschermen. Deze stand case is zeer duurzaam en heeft aan de binnenkant een opbergvakje, waarin je een fitnesspas of pinpas kwijt kunt. Met een stand case met fleurige bloemen en trotse pauwen wordt jouw telefoon er een stuk mooier op. De onderscheidend case heeft een houder van TPU en een magneet aan de binnenkant. Zie jij liever jouw eigen huisdier op een telefoonhoesje? Dan adviseren we je zelf een hoesje te ontwerpen met onze unieke Phone Case Designer. We bedrukken alle zijden van de stand case, met duurzame inkt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091932395 |
Vergelijkbare producten
Nokia 9 PureView Flip Style Cover Ananas
Nokia 9 PureView Flip Style Cover Icecream
Nokia 9 PureView Hoesje maken Schaap en Lammetje
Nokia 9 PureView Book Wallet Case White Wood

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































