Nokia 9 PureView Smart Cover Flowers


Dit Flowers design is een zegen voor de mens en zijn smartphone. De paarswitte bloemen en groene bladeren op deze Nokia 9 PureView Smart Cover geven jouw smartphone een zeer sierlijke uitstraling. Je krijgt er meteen een goed gevoel bij als je aan het appen, mailen of aan het bellen bent. Valt dan je telefoon op de grond, dan zal er dankzij de stand case met paarswitte bloemen en groene bladeren geen schade ontstaan. Onze stand cases met paarswitte bloemen en groene bladeren bieden de allerbeste bescherming en zijn heel praktisch, wat blijkt uit onder meer het vakje aan de binnenkant en de handige standaard waarmee je de smartphone rechtop op tafel neer kunt zetten. De paarswitte bloemen en groene bladeren komen op alle zijden van de case te staan. Op deze stand case van leer en TPU (houder aan de binnenkant) kun je in no time zelf fotoâs van jouw favoriete bloemen zetten.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091980143 |
Vergelijkbare producten
Nokia 9 PureView Hoesje maken Bird Flowers
Nokia 9 PureView Standcase Spanje
Nokia 9 PureView Stand Case Polygon Color
Nokia 9 PureView Smart Cover Leaves

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































