Nokia 9 PureView Standcase Tiles Color


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Nokia 9 PureView? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige DESIGN design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Standcase en heeft een vakje aan de binnenkant voor een pasje. Het fijne aan dit hoesje is dat je het als standaard neer kunt zetten. Hierdoor geniet je nog meer als je een filmpje aan het kijken bent op je telefoon. Het hoesje wordt afgesloten door magneten aan de binnenkant. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091718050 |
Vergelijkbare producten
Nokia 9 PureView Magnet Case Valentine
Nokia 9 PureView Standcase Nederlandse Vlag
Nokia 9 PureView Standcase Belgische Vlag
Nokia 9 PureView Smart Cover Gouden Bloemen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































