Nokia C21 Plus Siliconen Case Watermelons


Watermeloenen zijn uitstekende dorstlessers, misschien dat je daarom juist in de zomermaanden extra enthousiast raakt van dit design hoesje Watermelons. Jij blijft gezond als je zo nu en dan een watermeloen neemt, jouw smartphone blijft in tact als je er deze Nokia C21 Plus Siliconen Case omheen doet. Deze tpu case wordt alleen aan de bovenkant bedrukt met watermeloenen is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant. Je kunt ook kiezen voor andere soorten fruit op je hoesje. Kijk maar eens naar onze andere design hoesjes op onze website.Â
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Groen , Wit |
| Artikelnummer: | C21PTCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632606709 |
Vergelijkbare producten
Hoesje maken Nokia C21 Plus Pink Purple Paint
Nokia C21 Plus TPU bumper Funky Retro
Nokia C21 Plus TPU bumper Blokken
Nokia C21 Plus Siliconen Case Koffiebonen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































