Nokia X30 Telefoonhoesje met Pasjes Witte Kat


Nokia X30 Telefoonhoesje met magnetisch lipje als sluiting Witte Kat
Witte katten zijn erg bijzonder en dat is precies de reden dat wij deze op prominente wijze op dit design hoesje hebben geplaatst. Maar deze witte kat is extra speciaal, doordat de ogen twee verschillende kleuren hebben: blauw en vurig rood. Hiermee heb jij als uniek mens ook een unieke bookcase. Ook de manier waarop dit telefoonhoesje voor de Nokia X30 is bedrukt, is bijzonder. Je ziet namelijk een kleinere versie van dezelfde kat terug op het lipje. Hierdoor zie je de speciale witte kat twee keer terugkomen op jouw hoesje. Omdat je waarschijnlijk een dierenliefhebber bent als je dit Telefoonhoesje met Pasjes uitkiest, is dit ook een erg duurzaam hoesje. Het hoesje wordt aan alle kanten met duurzame inkt bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NX30BHW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632823847 |
Vergelijkbare producten
Anti-Shock Hoesje voor Nokia X30 Marmer Groen
Back Cover voor Nokia X30 Watercolor Mix
Nokia X30 Shockproof Case Polygon Dark
Telefoonhoesje met Pasjes voor Nokia X30 IJsvogel

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































