OnePlus 9 Pro Book Style Case Tree Trunk


OnePlus 9 Pro Bookstyle Case met pasjes Tree Trunk
Hoesjes gemaakt van hout zijn helemaal hip en daar heeft dit telefoonhoesje wel wat van weg. Deze OnePlus 9 Pro Bookstyle Case heeft niet het motief van gewoon hout maar van een boomstam, dat is toch net wat anders. Ook heeft dit OnePlus 9 Pro hoesje niet de prijs van een echt houten telefoonhoesje, die kan namelijk hoog oplopen. Wel is deze OnePlus 9 Pro Book Style Case net zo duurzaam als een hoesje van echt hout. Doordat hij gemaakt is van TPU-silicone en kunstleer zal hij lang meegaan. Hier komt nog bij dat het telefoon hoesje is bedrukt met duurzame inkt, wat ook erg goed is voor het milieu. Wanneer je jouw telefoon goed beschermt in een Bookstyle Case, zal jouw telefoon een stuk minder snel kapot gaan en gaat deze dus ook langer mee.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin |
| Artikelnummer: | ONEP92021 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215079128 |
Vergelijkbare producten
OnePlus 9 Pro Hippe Standcase Punk Rock
OnePlus 9 Pro TPU bumper Blokken
OnePlus 9 Pro Telefoonhoesje met Pasjes Pauw met Bloemen
OnePlus 9 Pro Book Wallet Case Tree Trunk

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































