OnePlus 9 Pro Book Wallet Case Tree Trunk


Houtliefhebbers opgelet. Met dit hoesje met houtprint creÃĢer je een duurzame bescherming voor jouw kwetsbare telefoon. Een OnePlus 9 Pro Book Wallet Case met houtprint beschermt jouw telefoon aan alle zijden perfect en heeft een vakje voor je geld en pasjes. Het stand hoesje met print Tree Trunk is aan de binnenzijde gemaakt van TPU (houder) en heeft een handige magnetische sluiting aan de binnenzijde. Dit design hoesje, dat aan alle zijden is bedrukt met houtprint, komt uit de koker van onze eigen ontwerper. Voor een uitstraling als deze tel je zeer weinig geld neer en daar zijn we zeer trots op. Bekijk ook ons complete aanbod design hoesjes met hout in onze collectie. Je kunt ook zelf een uniek hoesje ontwerpen met daarop jouw favoriete houtsoort.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin |
| Artikelnummer: | OP9PW21 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215248685 |
Vergelijkbare producten
OnePlus 9 Pro Bookcase Marble Pink - Origineel Cadeau Vriendin
Book Style Case OnePlus 9 Pro Boomschors Grijs
OnePlus 9 Pro Hoesje maken Tijger
OnePlus 9 Pro Book Style Case Donker Hout

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































