OnePlus 9 Pro Bumper Hoesje Tree Trunk


Houtliefhebbers opgelet. Met dit hoesje met houtprint creÃĢer je een duurzame bescherming voor jouw kwetsbare telefoon. Een OnePlus 9 Pro Bumper Hoesje met houtprint beschermt jouw telefoon vooral aan de achterkant. Een tpu case met houtprint is zeer flexibel en past altijd in je broekzak. Dit design hoesje Tree Trunk, dat aan de achterkant is bedrukt met houtprint, komt uit de koker van onze eigen ontwerper. Voor een uitstraling als deze tel je zeer weinig geld neer en daar zijn we zeer trots op. Bekijk ook ons complete aanbod design hoesjes met hout in onze collectie. Je kunt ook zelf een uniek hoesje ontwerpen met daarop jouw favoriete houtsoort. Het is wellicht verstandig om een screenprotector te kopen bij deze tpu case met houtprint, voor een optimale bescherming van het touchscreen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin |
| Artikelnummer: | OP8TQ13 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215327984 |
Vergelijkbare producten
Hoesje OnePlus 9 Pro Watercolor Dark
OnePlus 9 Pro Telefoonhoesje met Pasjes Uil

OnePlus 9 Pro Magnet Case Panda Color

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































