Telefoonhoesje met Pasjes voor Nokia X30 Konijntjes


Wist je dat er wel 50 verschillende konijnenrassen zijn die zich onderscheiden in kleur, vacht, bouw en formaat? Daarom kon dit design met konijntjes eigenlijk niet ontbreken in onze collectie hoesjes. Wij zijn in ieder geval helemaal verliefd op deze schattige konijntjes. Dit design wordt geprint op een Telefoonhoesje met Pasjes speciaal op maat gemaakt voor de Nokia X30. In dit hoesje kun je drie pasjes kwijt, super handig toch? Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje, waardoor jouw telefoon altijd goed beschermd is. Bescherm je Nokia X30 vandaag nog dit super schattige hoesje met konijntjes!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Nokia X30
- Gemaakt van goede kwaliteit PU-Leer (kunstleer)
- Houder gemaakt van TPU
- Ruimte voor 3 pasjes
- Sluit met lipje
- Binnenkant grijs
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Bruin , Grijs |
| Artikelnummer: | NX30BHW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995356051 |
Vergelijkbare producten


Nokia X30 Stevig Bumper Hoesje Avocado Singing

Nokia X30 Telefoon Hoesje Geruit

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























