Telefoonhoesje met Pasjes voor Nokia X30 Paard


Toen we in 2014 begonnen met het bedrukken van telefoonhoesjes, was een van de eerste designs eentje met paarden erop. Nu zoveel jaar later is dit een van onze populairste hoesjes voor zowel jong als oud. Vandaar dat we nog een design toevoegen aan onze collectie met een paard erop, hopelijk wordt dit design net zo geliefd! Het design wordt geprint op een Telefoonhoesje met Pasjes speciaal op maat gemaakt voor de Nokia X30. In dit hoesje kun je drie pasjes kwijt, super handig toch? Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje, waardoor jouw telefoon altijd goed beschermd is. Bescherm je Nokia X30 vandaag nog met dit mooie design!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Nokia X30
- Gemaakt van goede kwaliteit PU-Leer (kunstleer)
- Houder gemaakt van TPU
- Ruimte voor 3 pasjes
- Sluit met lipje
- Binnenkant grijs
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Beige , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NX30BHW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995700762 |
Vergelijkbare producten
Nokia X30 Case Anti-shock Slangenprint
Case Anti-shock voor Nokia X30 Jungle
Telefoonhoesje met Naam Nokia X30 Punk Geel
Nokia X30 Beschermhoes Watermelons

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































